Po pijanemu uszkodzili samochód

Po pijanemu uszkodzili samochód
Augustowscy policjanci, w niedzielę, 5 listopada, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie pojazdu. Mieszkańcy gminy Augustów za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Panowie byli pod wpływem alkoholu.

Minionej niedzieli po godzinie 22.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o uszkodzeniu samochodu na ulicy Obrońców Westerplatte w Augustowie.

-Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawcy wyrwali klamkę tylnych lewych drzwi oraz zamek pokrywy bagażnika w zaparkowanym passacie, po czym oddalili się z miejsca zdarzenia. Wysłani do obsługi zdarzenia kryminalni, na ulicy Osiedlowej zatrzymali 23 – letniego mieszkańca gminy Augustów, wskazanego jako współuczestnika zdarzenia. Chwilę później na ulicy Brzostowskiego załoga policyjnego radiowozu zauważyła mężczyznę, który na widok oznakowanego pojazdu próbował uciekać w kierunku osiedla Śródmieście –mówi komisarz Paweł Jakubiak, oficer prasowy augustowskiej policji. -Po krótkotrwałym pościgu uciekinier został zatrzymany. Okazało się, że jest to 24 – letni mieszkaniec gminy Augustów. Badanie alkomatem u pierwszego z nich wykazało 1,7 a u drugiego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

(na podstawie: www.augustow.policja.gov.pl)

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe