×

PILNE: Miasto kupiło dworzec PKP (video z konferencji)

PILNE: Miasto kupiło dworzec PKP (video z konferencji)
Miasto Augustów decyzją Rady Miejskiej kupiło augustowski dworzec PKP. Rada Miasta ma konkretne pomysły na wykorzystanie dworca przez instytucje kultury oraz przywrócenie jego podstawowej funkcji.

Poniżej publikujemy film z konferencji prasowej radnych klubu Nasze Miasto, która odbyła się przed budynkiem dworca w środę, 25 października:

Relacja audio z konferencji prasowej:

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niedobry Pan burmistrz
niedobry Pan burmistrz 31.10.2017, 08:33
Jak to pięknie ujadają pożyteczni idioci na burmistrza który miał być tylko wieszakiem na garnitur Armaniego. - Ciężka praca w urzędzię miejskim nie da się w godzinach pracy wyskoczyć i prywatnych spraw załatwić, na poczcie, ciucholand odwiedzić lub zjeść kebaba. Jak ciężko być miłym dla petenta, trzeba pomagać tłumaczyć i uśmiechać się szczeże. Oj niedobry Pan burmistrz, niedobry szef miasta każe pracować i krzyknąć potrafi i zmotywować. Jak żyć w takim urzędzie? Jak żyć?
traktor
traktor 31.10.2017, 11:01
zmotywować? każdy wie, że jedyną szansą to wkupić się w łaski przyjaciółki jego żony a dzięki temu pracujesz i rozdajesz karty
SWZ
SWZ 31.10.2017, 10:55
Burmistrz porażka! Wstyd na całą Polskę! I ten medal za zasługi od prezydenta RP ...bez komentarza. No cóż jaka ekipa taki burmistrz. Teraz reklamę Augostowa mamy za darmo a nie za pieniadze podatników!
okropny burmistrz
okropny burmistrz 31.10.2017, 09:31
Dla Ciebie dobry? Boś taki sam jak on? Z tego samego korytka zajadacie?
grzegorz
grzegorz 30.10.2017, 07:47
prawie 0,7
Pogodynek
Pogodynek 29.10.2017, 10:05
Pan Filip to na tych zdjęciach wygląda jakby miał w sobie już z 0,5 litra. To musiał być naprawdę prawie mroźny dzień.????????
cenzor
cenzor 31.10.2017, 07:11
Żałosny wpis i nie na temat. Co na to moderator. Zagapił sie?
Ck
Ck 29.10.2017, 12:08
Celna uwaga..... Prawie przystojny
Waldek
Waldek 27.10.2017, 17:43
We wrześniu 2016 r. p. burmistrz Augustowa popłynął kajakiem do Grodna na Białoruś trasą Kanału Augustowskiego. I co z tego wyszło? 17 października 2017 r. ogłoszono wyniki naboru wniosków aplikacyjnych w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina, cel tematyczny „Dziedzictwo”. Łącznie zaakceptowano do dofinansowania 17 projektów transgranicznych na kwotę 33,25 mln EUR. Szkoda tylko, że na liście projektów zakwalifikowanych nie ma żadnego projektu Urzędu Miejskiego w Augustowie. To kolejna stracona szansa.
Alicja
Alicja 27.10.2017, 15:08
prawie....burmistrz ????????????
Wiatr
Wiatr 27.10.2017, 10:05
Brawo burmistrz. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku. Widać komus przeszkadza bo nie kradnie nie bierze......
xyz
xyz 31.10.2017, 07:13
.....nie bierze odpowiedzialności przede wszystkim za swoje czyny, postępki i działania. Za to bierze pensję i to nie małą i w tym czasie uderza w amory.
Drama
Drama 28.10.2017, 19:04
Przeszkadza to ze ludzi nie szanuje, a co? Wystarczy ze nie bierze?
Walet
Walet 28.10.2017, 21:27
I szanuje i nie bierze to komus przeszkadza
Jlkhds
Jlkhds 29.10.2017, 01:01
Do Walet :nie bardzo szanuje. Pozwalniał ludzi niby z braku zaufania ot tak za nic. Kogo pozatrudniał ? Pościagal z innych miast. I teraz zbiera plon. Mam nadzieję że podobnie się czuje jak ci zwolnieni i ich rodziny! Karma wraca!
ja
ja 31.10.2017, 11:02
mam nadzieję, że podzieli ich los....
On
On 27.10.2017, 09:53
Czy na prawdę nie widzicie ile dobrego powstało w Augustowie dzięki obecnemu burmistrzowi? Burmistrz i rada mimo niektórych różnic maja na względzie dobro miasta i to widać. Za rok wybory, śmiało , niech ten co krytykuje pokaże na co go stać.
trawa
trawa 31.10.2017, 11:03
burmistrz bez tych radnych tak naprawdę nie zrobiłby nic! teraz przecież wiemy co robił w godzinach pracy gdy radni siedzieli nad mapami i ustalali podział strefy, zakres inwestycji i ważne dla miasta sprawy
Wyborca
Wyborca 31.10.2017, 13:21
Już przesada pisac sobie pochlebne komentarze p. radni !
Matei
Matei 1.11.2017, 09:14
Dokładnie. Przesada.
Obserwator
Obserwator 30.10.2017, 21:20
widać na sesji, ze burmistrz o większości tematów w urzędzie nic nie wie. Co druga interpelacja to odpowiedz: "odpowiem na piśmie" przecież gdyby wiedział to by odpowiedział
August
August 27.10.2017, 08:53
Cieślikowi do pięt obecne władze nie dorosły....tyle co za cieślika zostało zrealizowanych inwestycji i pozyskanych pieniędzy ,dla obecnych nie osągale..
stefan
stefan 30.10.2017, 23:55
długo gorączka się utrzymuje już?
HBR
HBR 26.10.2017, 23:49
wszędzie ironia i krytyka nie pamiętacie jak było za dobrego gospodarza?. obecny burmistrz i rada miasta sprawują swoją kadencję dopiero pierwszą kadencję a zrobili więcej niż kazio i lesio razem wzięci. pozdro dla wiecznych narzekaczy i malkontentów.
zefirek
zefirek 27.10.2017, 13:57
Prawie magister. Prawie 2 metry wzrostu. he.he.he.
BAU
BAU 29.10.2017, 10:59
to pan przewodniczacy prawie magister????? ????????????
śnieżek
śnieżek 27.10.2017, 07:03
Prawie mroźna zima ! Prawie szczera prawda hahaha
Ulewa
Ulewa 26.10.2017, 22:43
Prawie druga kadencja. Prawie wybrani ponownie!
krytyka
krytyka 31.10.2017, 11:04
uważam, że radni naszego miasta mają pewną drugą kadencję, o ile ich kandydatem nie będzie obecny burmistrz, ciekawe tylko kto go przygarnie albo gdzie spadnie, na jaki stołek?
Deszczyk
Deszczyk 26.10.2017, 20:46
Prawie sukcesy . Prawie rada miasta !
mżawka
mżawka 26.10.2017, 10:18
Prawie Lipowiec. Prawie Nasze Miasto.he.he.
mróz
mróz 26.10.2017, 07:38
Prawie mroźny dzień. ha ha . prawie radny.
Wyborca
Wyborca 25.10.2017, 18:57
A ja się pytam o co poszło, dlaczego Walulik wystąpił z klubu Nasze Miasto. Dlaczego nikt tego nie wyjaśnia mieszkańcom Augustowa.
bartosz
bartosz 31.10.2017, 07:16
Bo ugania sie w czasie pracy za spodniczkami i na prace czasu brak!
ups
ups 25.10.2017, 15:17
A burmistrza już nie zaprosiła ekipa?
trata
trata 26.10.2017, 09:08
widocznie przyszli ci co postarali się o kupno, w tym czasie Burmistrz pisał oświadczenia :)
dziubek
dziubek 25.10.2017, 16:42
Jakoś nie. W oświadczeniu pisał, że naraża się "na wszelkie negatywne działania ze strony kolegów" i wykrakał :)) Może pójdzie teraz uczyć cenzuralnej polszczyzny radnych z mniejszości? Ale też czarno to widzę, bo w oświadczeniu błąd na błędzie :/
żona_prezesa
żona_prezesa 25.10.2017, 13:07
A ja się pytam gdzie w takiej sytuacji jest specjalista od rozdawania medali, odznaczeń i uśmiechania się do pięknych pań?
Ivo
Ivo 27.10.2017, 10:09
Gdyby się nie uśmiechał to tez byloby źle. A Panią w uśmiechu pewnie pominął i stąd ten ból.
Adrianna
Adrianna 25.10.2017, 13:02
Brawo radni!
Robić robotę, a nie zajmować się sobą jak Wojtek
Zuchy! Czekaliśmy tyle lat na ten krok
Karolek
Karolek 25.10.2017, 20:00
Już sami sobie piszą komentarze :D
I tak ruszyła kampania wyborcza !
Lolek
Lolek 25.10.2017, 21:43
Ale odkrycie :)) Od dawna sami sobie pisza. Oprocz tego jojca chorego na PO i Cieslika reszta klakierow to krewni i znajomi kroliczka haha

Pozostałe