Przedszkolaki zmienią lokal 

Przedszkolaki zmienią lokal
Za rok o tej porze rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 6 w Augustowie oraz całą kadrę pedagogiczną placówki czeka prawdziwa rewolucja. Wszystko wskazuje na to, że właśnie rozpoczął się ostatni rok przedszkolny w budynku przy ulicy Ogrodowej. Przedszkole nie zostanie zlikwidowane, natomiast może spodziewać się przeprowadzki. Niebawem mają ruszyć prace nad nową siedzibą przy ul. Mickiewicza.

Pogłoski na ten temat krążyły od dłuższego czasu, dziś nabierają realnych kształtów. Całe pokolenia dzieci, które sami są dziś rodzicami wychowało się w Przedszkolu nr 6 przy ulicy Ogrodowej. Niepodważalny sentyment i nostalgia nie przysłaniają jednak faktu, że stan techniczny budynku pozostawia coraz więcej do życzenia, a kwestia ewentualnego remontu zdaje się być całkowicie niemożliwa do przeprowadzenia. Na coraz gorszy stan obiektu zwrócili też uwagę radni na sesji rady miasta z 12 września. Okazuje się, że świadomi problemów są przedstawiciele miejskich władz, którzy mają już plany poprawy sytuacji.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 6.10.2017, 23:38
No co wy, jaka afera w urzędzie tacy kościołowi, etyczni nie wiedzą komu mieszkania przyznają.....
Basia
Basia 6.10.2017, 08:22
A czy naprawdę remont, przedszkola na śródmieściu, jest tak bardzo nieopłacalny? Przecież to nie jest skomplikowany budynek. Czy może wypowiedzić się jakiś fachowiec, czy da się np w 3 miesiące wyremontować starą "Szósteczkę"? Szkoda tak pięknego terenu....
Banderas lowelas Walulonas
Banderas lowelas Walulonas 5.10.2017, 09:53
Hehe. Żarty. TW "Chytre Oczka" z NM nigdy na to nie pozwoli. Przecież to konkurencja dla jego kumpla z "Róbta Co Chceta". PS. Teraz to oni zajęci aferą erotyczną w UM.
Ciekawska
Ciekawska 5.10.2017, 11:55
Jaka afera ...w UM ?
Walikonik
Walikonik 6.10.2017, 08:10
Jak to jaka afera - Bunga Bunga, w UM temat nr 1.
ona
ona 6.10.2017, 18:43
Kto z kim i co zyskał?
dv
dv 6.10.2017, 16:55
Wow! sex na biurku czy co? :-)
ona
ona 6.10.2017, 16:22
Może jakieś szczegóły???
vava
vava 2.10.2017, 23:31
A ja bym chciała wiedzieć jakie drugie przedszkole ma byc przeniesione do tego "wspaniałego"budynku przy urzędzie pracy..??? Ktore to przedszkole jest tak nie na rękę dla p.kierownika??
sv
sv 2.10.2017, 20:06
Na osiedlowej miało być duże przedszkole, a reszta do likwidacji. Teraz zmiana planów i burmistrz zdecyduje co z tym "budynkiem". W cudzysłowie, bo to nadaje się wyłacznie do rozbiórki. Co kilka miesięcy nowy pomysł. Czy ktoś w ogóle ma jakieś plany z dłuższą perspektywą czy wszystko takie nierzemyslane ad hoc?
Jas
Jas 2.10.2017, 23:29
Ma plany. Zycie oswiatowe Augustowa skoncentruje sie w trojce i wokol trojki. A jak nie to pod lufa czolgu sie doprowadzi.
Monika
Monika 2.10.2017, 17:00
Ja bym bardzo chciała aby Pan Sz. zaczął wreszcie liczyć się z ludźmi a nie traktował miasta jak prywatny folwark - czyli już sam decydował o przeniesieniu dwóch przedszkoli nie licząc się z rodzicami i ich potrzebami.Bo oczywiście miasto ogranicza się tylko do centrum a reszta plebsu wg. pana kierownika ma się dostosować i wozić swoje dzieci do molochu jakim będzie trójka.
zawiedziony
zawiedziony 3.10.2017, 13:05
a pozniej i tak powie ze to nie on tylko burmistrz i radni

Pozostałe