Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Radny spotkał się z wyborcami 

Radny spotkał się z wyborcami Archiwum prywatne
Mijające dwa i pół roku obecnej kadencji samorządu jest dobrą okazją do podsumowań dotychczasowej pracy oraz wsłuchania się w głos elektoratu, poznania opinii wyborców. Z tego założenia wyszedł przewodniczący rady miasta Filip Chodkiewicz, który spotkał się z mieszkańcami Lipowca, aby omówić bieżące tematy miejskie i sprawy istotne dla dzielnicy. Radny podzielił się z naszą gazetą konkluzjami, które wynikają ze spotkania.

Każdy z radnych powinien być blisko ludzi, to w końcu oni wybrali go, jako reprezentanta swoich interesów, licząc na jego aktywność i gotowość udzielenia im wsparcia w każdej sytuacji. Przewodniczący Filip Chodkiewicz nieustannie podkreśla swoje zaangażowanie i przywiązanie do okręgu, z którego uzyskał mandat radnego podczas ostatnich wyborów. Mimo wakacyjnego terminu na spotkaniu zorganizowanym 6 lipca, pojawiło się ponad dwadzieścia osób. Po złożeniu przez radnego sprawozdania z pracy na rzecz mieszkańców, rozpoczęła się blisko godzinna dyskusja. Wśród poruszonych spraw znalazł się m.in. temat budowy ulic miejskich i zakładania kolejnych komitetów. F. Chodkiewicz zgodził się z opinią przybyłych gości, w kwestii konieczności utwardzenia najpóźniej w przyszłym roku ulicy Klubowej, Jeziornej, Lipowej i Robotniczej. Innym z poruszanych tematów była dostępność boiska przy Szkole Podstawowej nr 6 oraz brak łapaczy do piłek, które pozwoliłyby na bezpieczną grę w piłkę nożną. Mieszkańcom zależy na jak najdłuższych godzinach otwarcia boiska oraz możliwości gry w piłkę nożną.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Bartosz Lipiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca radnego
Wyborca radnego 11.08.2017, 14:14
Pisiory zawsze muszą swoje 5 gorszy wsadzic...
Z drabinki wszędzie ich słychać.
Rudy
Rudy 11.08.2017, 08:31
Wreszcie ktoś naprawdę interesuje się Lipowcem. To akurat widać
A patrząc po komentarzach to chyba naprawdę kampania się zbliża więc się innym ubliża ha ha
Internety
Bhfdrk
Bhfdrk 11.08.2017, 18:25
Naprawdę dba....zalatwił mieszkańcom Lipowca darmową komunikacje miejska w czasie wakacji! To jest kampania na koszt miasta czyli mieszkańcow !
robin
robin 11.08.2017, 09:24
Rudy masz rację. Raptem Lipowiec w centrum zaintresowania zadaj pytanie czemu? Radna Naszego Miasta otwiera biznes nad zatoką tartaczną, obok ze 2 hektary ziemi wycięte wszystko do gołego gruntu pod deweloperkę jednego z właścicieli agencji nieruchomości. Tyle lat plaża Dąbek ruina a tu niespodzianka pożar budy i piękna przystań jachtowa z windsurfingiem znajomego radnej Naszego Miasta. Słyszałeś o przetargu lub dzierżawy tego miejsca? Nie ma to jak Miasto jest Nasze!
Krechowiak
Krechowiak 11.08.2017, 10:49
Czyżby jakiemuś pisowcowi nerw szarpał, że na Lipowcu coś się dzieje dobrego? Przetarg na Dąbek organizowały lasy państwowe i wygrał je augustowski UKS. Żadna tajemnica, gazety pisały. Miłego trollowania
xyz -:P
xyz -:P 11.08.2017, 13:51
Jakie to szczęcie że mamy w mieście UKSy. Już 2 lata temu ten z Zarzecza wygrał dzierżawę na plażę za Cresowią jez.Necko teraz UKS z Portowej wygrywa Dąbek na Białym. Jeszcze została Goła Zośka na jez. Rospuda wolna została.Szkoda by się miejscówka marnowała.:)))))
aktywna
aktywna 11.08.2017, 14:58
No tak, zgodnie z ideologią jedynie słusznej partii, to wszystko powinno być w rencach państwa i ministrów ;)) Z naszych augustowskich UKSów możemy być chyba dumni. Dzięki nim dzieciaki są zdrowsze i sprawniejsze, a jeszcze odnoszą sukcesy na zawodach. Ale zawsze łatwiej krytykować innych niż samemu coś dobrego zrobić. Ot, taka zupełnie bezinteresowna ludzka zawiść. Ciągnąć za włosy w dół. Naprawdę się odechciewa
Tofik óczy i bawi.
Tofik óczy i bawi. 11.08.2017, 19:53
Grunt być aktywną latem i zimą. Wiem wiem Szelment więcej oferuje no u nas Korzuchowski igielit na wysypisku i narty biegowe na kanale Bystrym próbował robić. Jedno niewypał i drugie ale ba choć jedynini na nizinach mamy swój ratrak fonkiel nówkę za 1,5 milona rdzewieje w garażu. I co Andrzejek z basenu zrobi za roczek? Protokół zniszczenia i co dzięcioły Naszego Miasta? Przedszkole? Plaże?Kładki i ścieżki rowerowe? Prawdziwe pieniądze robi się na drogich nikomu nie przydatnych inwestycjach a nie dzierżawę plaż z UKSem i budek z lodami,pijalnię Augustowianki na pasażu przy wiacie PKS żartobliwie zwanej amfiteatrem. Óczta się.
pitum pomelum
pitum pomelum 11.08.2017, 07:21
Tu przedszkole wybuduję, tu obstawię imprezy miejskie "grami i zabawami" :) Czekam na młodych i chytrych - wybory tuż tuż. Zapewne będą się dobijać i szturchać klamkę jak Jehowy. Poszczuję psem.
J23
J23 10.08.2017, 16:47
Na zdjęciu : Filip Chodkiewicz z pozą flaminga prezentuje miejsce kolejnego przedzkola. - O tu tu je wybuduję w następnej kadencji.
U la la.
U la la. 10.08.2017, 10:59
Ale sensacja. Radny Naszego Miasta spotkał się z wyborcami wypił herbatę, zapalił papieroska, opowiedział o ciężkiej i mozolnej pracy radnego ileż to pozwoleń i zachodu wymagło wybudowanie i otwarcie prywatnego przedszkola. Normalnie szok.
Olka
Olka 10.08.2017, 10:51
I tyle co pogadał .....rozpoczeła się kampania wyborcza!

Pozostałe