Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Turystyka, współpraca i ambitne plany 

Turystyka, współpraca i ambitne plany
Przez lata współpraca pomiędzy Polską i Białorusią nie należała do najlepszych i najbardziej owocnych. Wielka polityka nie sprzyjała nie tylko przyjaźni pomiędzy dwoma sąsiednimi narodami, ale blokowała również rozwój turystyki. Na szczęście od kilku lat zaczyna się to zmieniać, co przekłada się na wymierną korzyść dla zwykłych mieszkańców. Dobre obustronne relacje pomagają w realizacji ciekawych inicjatyw.

Z Białorusią sporo nas dzieli, ale nic tak nie łączy naszych narodów jak Kanał Augustowski, przebiegający dziś przez terytorium obydwu państw. Spotkanie polskiej części grupy roboczej ds. Kanału Augustowskiego, zorganizowane w Augustowie w czwartek, 20 lipca, było okazją do podsumowań współpracy, zrealizowanych przedsięwzięć, zidentyfikowania problemów i zaproponowania działań przyszłościowych. Grupa została powołana na mocy porozumienia podpisanego jesienią ubiegłego roku pomiędzy marszałkiem województwa podlaskiego, a gubernatorem obwodu grodzieńskiego. Spotkania grupy odbywają się regularnie na terenie województwa podlaskiego, a także po drugiej stronie granicy.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Smutna prawda
Smutna prawda 6.08.2017, 22:56
To jest kurna misterny plan jak rozwalić Augustów. Burmistrz z władzami województwa przed sezonem wywiady, autografy, sponsorowane artykuły jak to kanał odżyje dzięki możliwości popłynięcia na Białoruś po tanie fajeczki, alkohol lub pozwiedzać Grodno. A tu YEB remont śluzy w Swobodzie. Ani jeden statek lub houseboat nie popłynął na Białoruś. PR jak za PRL wykonanie jak dzieci z trzepaka. Szkoda pisać. Wincyj nauczycieli w samorządach koniecznie z gumofilcami z PeeZeeLu.

Pozostałe