Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Pełnia lata

Pełnia lata
W tak ciepły czwartkowy wieczór, 27 lipca, prezes Augustowskiego Stowarzyszenia 55+ w Restauracji Albatros powitała z wielką estymą wszystkich gości. Gdy wreszcie zaszło słońce Augustowscy Seniorzy 55+ licznie przybyli na wspólną zabawę.

Uznali, że siedzenie w domu, gdy wieczór był taki cudny nie ma sensu. Przyszli aby wspólnie śpiewać piosenki o lecie i bawić się. Pani Ewa Wojtków poprowadziła w formie zabawowej „poznajmy się” dzięki czemu wszyscy uczestnicy wspólnego wieczoru stali się sobie bliscy i byli pełni humoru. Do tańca pełnych życia seniorów podrywał zespół „Trafny Wybór”, a panie solistki nie szczędziły swego głosu aby całej zabawie nadać wspaniały ton. Pełnia lata, a lato w tym roku figle nam płata. Gdy wreszcie zaszło słońce zaczęła się zabawa, a seniorzy pełni wigoru słońcu zaczęli grać na nosie i do rozpuku ze słońca się śmiać. Wyczerpani tańcem uczestnicy mogli ugasić pragnienie orzeźwiającymi napojami i spałaszować wyśmienite dania przygotowane przez zespół kucharzy Restauracji Albatros. Seniorzy bawili się do utraty tchu i jeszcze dłużej. Wszystkim solenizantom lipcowym złożono serdecznie życzenia i odśpiewano „Sto lat”, a pan Krzysztof Grochowski zaśpiewał „Dzwonnika Notre Dame” i zagrał na gitarze kilka utworów. Został nagrodzony gromkimi brawami za dopełnienie szampańskiej i wspaniałej zabawy.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Augustowscy Seniorzy 55+

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe