Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Szlam, nadzieja i obietnice  

Szlam, nadzieja i obietnice
Gejzery, szlam i smród. Tak od ponad 25 lat żyją mieszkańcy i właściciele lokali z tzw. Białego Domku i okolicznych budynków przy ulicy Hożej w Augustowie. Ludzie mają już dość notorycznego zalewania przy każdym większym deszczu. Na tyle, by po raz kolejny apelować do władz o rozwiązanie ich problemu. Już mieli nadzieję, że przy planowanym remoncie ulicy Hożej chociaż trochę poprawi się ich sytuacja. Modernizacja jednak nie dojdzie do skutku, więc nadzieje prysły.

O tym, co od 25 lat dzieje się na ulicy Hożej, mieszkańcy Białego Domku oraz właściciele lokali usługowych w tym budynku i w sąsiednich obiektach dokładnie opowiedzieli władzom miasta na spotkaniu, które odbyło się w czwartek, 13 lipca, w augustowskim urzędzie miejskim.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

 

Inwestycja nie da gwarancji?

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe