Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

„Planeta wakacyjnych atrakcji”

 „Planeta wakacyjnych atrakcji”
Wakacje to czas radości, beztroskich zabaw i poznawania nie tylko najbliższej okolicy, ale też uroczych zakątków Polski. 4 lipca 2017 roku, 30 dzieci ze Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci "Przystań" brało udział w projekcie dofinansowanym przez Urząd Miasta w Augustowie.

Dzięki projektowi i wsparciu finansowemu Komisji Antyalkoholowej w Augustowie nasi podopieczni mogli pojechać na 4 dniowa wycieczkę na trasie Gdańsk- Gdynia- Sopot- Malbork. Dzieci miały zapewnione całodzienne wyżywienie oraz liczne atrakcje –zwiedzanie Gdańska, rejs statkiem po morzu, spacer na Westerplatte, wizyta w Centrum Nauki „Eksperyment”, zwiedzanie Akwarium Morskiego, ORP „Błyskawica”, ZOO w Oliwie, zwiedzanie Zamku Krzyżackiego w Malborku.  W czasie wolnym nasi podopieczni brali  udział w zawodach sportowych, integracyjnych skorzystali też z kapeli w morzu. Po powrocie do Augustowa dzieci  do 21 lipca 2017 roku brały udział w pełnych  atrakcji zajęciach organizowanych w ramach projektu, prowadzonych  przez wychowawców i wolontariuszy. Odbyły się  zajęcia sportowe, profilaktyczne,  kulinarne,  taneczne- Zoomba.  Dzieci były  w kinie  i na kręgielni, brały udział w prowadzonych zajęciach wodnych. Odwiedził nas również Pan Burmistrz Wojciech Walulik- odpowiadał na pytania podopiecznych oraz wziął udział w degustacji potraw przygotowanych przez wychowawców, wolontariuszy i dzieci.  Serdecznie dziękujemy Miejskiej Komisji Antyalkoholowej w Augustowie   za wsparcie finansowe naszego  projektu. Dzięki Wam nasi podopieczni spędzili szczęśliwe i radosne chwile.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci ,,Przystań’’
w Augustowie mieści się przy ulicy Tytoniowej 5. Jest organizacją pozarządową istniejącą od 1992 roku. Nasze przedsięwzięcia uzależnione są od ofiarodawców, ponieważ działalność prowadzonej przez nas organizacji opiera się przede wszystkim na datkach ludzi dobrej woli. Ciągle próbujemy pozyskiwać nowych sponsorów by móc dalej funkcjonować i pomagać dzieciom i ich rodzinom. Działamy prężnie i z pasją.

Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci „Przystań” w Augustowie

 

 

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe