Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Miej wpływ na promocję Augustowa 

 Miej wpływ na promocję Augustowa
Jeżeli chcesz mieć coś do powiedzenia w kwestii wzmocnienia wizerunku naszego miasta w kraju zapoznaj się z dokumentem „Strategia Promocji Marki Miasta Augustowa na lata 2017-2022”. Opinię na jego temat będziesz mógł wyrazić podczas konsultacji społecznych, które prowadzone będą w dniach 2-8 sierpnia.

Opracowanie „Strategii Promocji Marki Miasta Augustowa na lata 2017-2022” zostało poprzedzone gruntowną diagnozą stanu obecnego oraz przeprowadzonymi badaniami społecznymi z udziałem reprezentatywnej grupy Polaków, mieszkańców Augustowa, w tym m.in. przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i branży turystycznej.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

„Strategia Promocji Marki Miasta Augustowa na lata 2017-2022” składa się z części analitycznej, przedstawiającej wnioski z opracowanych diagnoz, analiz i badań oraz części strategicznej, która wytycza cele i kierunki działań na lata 2017-2022.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Augustowa do zapoznania się z dokumentem i zgłaszania wszystkich uwag, opinii, propozycji, które posłużą lepszemu zdefiniowaniu celów i kierunków działań promocyjnych naszego miasta. Bardzo zależy nam na poznaniu opinii i wniosków mieszkańców, które z pewnością stanowić będą cenny wkład do ostatecznej wersji „Strategii Promocji Marki Miasta Augustowa 2017-2022” poddanej pod obrady sesji Rady Miejskiej w Augustowie.

Wszelkie wnioski, uwagi, opinie do projektu „Strategii Promocji Marki Miasta Augustowa 2017-2022”  składać można od 2 do 8 sierpnia 2017 r. za pośrednictwem formularza stanowiącego załącznik nr 2 do Zarządzenia Burmistrza Miasta Augustowa nr 779/17 z dn. 18 lipca 2017 r. Wypełniony formularz konsultacji prosimy przekazywać:

a) bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Augustowie przy ul. 3 Maja 60 w Biurze Obsługi Klienta,

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eee
eee 2.08.2017, 08:10
Najmądrzejsza z najmądrzejszych ma swoją wizję już ją radni zaakceptowali nie czytając w ciemno , a teraz robi konsultacje, kupa śmiechu. Na razie jest zajęta promocją tatusia knajpy i chyba tam na tej ławeczce zostanie na stałe.
Mieszkaniec dzielnicy Borki. AA
Mieszkaniec dzielnicy Borki. AA 1.08.2017, 12:02
Zróbcie w końcu plażę Bielnik. Górski przeszkadzał nie chciał piasku wysypać, trzcin skosić. Kierownika b(u)rdelu już nie ma a plaża z molem CUD natura 2000 kolejny rok straszy i odgania turystów na inne akweny ucywilizowane i przygotowane pod turystów a nie dla bydła do wypasu. Wynajmujący kwatery z Borek nie powinni zgłaszać i płacić podatków do miasta jak miasto tak dba o komfort i atrakcję dla turystów. Ludzie ogarnijcie się to nie PRL że ludzie przyjadą bo zakład pracy ich wyśle!!!!
wv
wv 30.07.2017, 11:01
Posprzatajcie brzegi necka z butelek, puszek i śmieci. Zagrabić plaże raz w roku też trzeba.

Pozostałe