Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Narciarze sypnęli medalami 

Narciarze sypnęli medalami
Rewelacyjnie spisali się zawodnicy sekcji narciarstwa wodnego z Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta podczas Mistrzostwach Polski w narciarstwie wodnym za motorówką rozgrywanych w Żninie. Z zawodów wrócili bogatsi o nowe doświadczenia, ale też z dziewięcioma medalami.

Mistrzostwa odbyły się w ubiegły weekend (14 i 16 lipca) na Jeziorze Żnińskim. Podczas zawodów  można było zobaczyć niezwykle ciekawe ewolucje na wodzie w wykonaniu najlepszych w Polsce narciarzy wodnych. Uczestnicy mistrzostw rywalizowali w dwóch konkurencjach: w jeździe figurowej i slalomie za motorówką. Wśród zawodników nie zabrakło oczywiście augustowian ze Sparty, którzy spisali się znakomicie zdobywając w sumie dziewięć medali w tym: trzy złote, trzy srebrne i trzy brązowe.

Gratulujemy naszym zawodnikom i ich trenerom i życzymy kolejnych takich tryumfów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe