Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Muzyka dla najmłodszych

Muzyka dla najmłodszych
Muzyka kształci, łagodzi obyczaje i wpływa na dobry nastrój. O tym mogli w zeszłym roku szkolnym przekonać się najmłodsi augustowianie podczas koncertów, organizowanych w augustowskiej szkole muzycznej.

Ważnym zadaniem edukacji przedszkolnej jest wychowanie przez sztukę. Dlatego też już od wielu lat Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Emila Młynarskiego organizuje koncerty dla najmłodszych mieszkańców Augustowa. Podczas muzycznych spotkań uczniowie „muzycznej” prezentowali dzieła różnych kompozytorów, granych na takich instrumentach jak: fortepian, akordeon, skrzypce wiolonczela, flet, klarnet, saksofon, trąbka i perkusja. Dzieciom towarzyszyły niezapomniane przeżycia, które rozbudziły w nich zainteresowanie muzyką. Przedszkolaki żywo uczestniczyły w koncertach. Niektóre miały możliwość wydobycia pierwszych dźwięków na wybranych instrumentach. Być może wielu małych słuchaczy koncertów zarazi się pasją do muzykowania i w przyszłości przełoży ją na naukę w szkole muzycznej.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Koncerty prowadziła Katarzyna Nikolopoulou, a akompaniowali jej Dorota Klekotko Grzegorz Sobczak.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe