Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Zaliczyli dołki

Zaliczyli dołki
Augustowscy golfiści nie próżnują. W niedzielę, 11 czerwca, walczyli o zwycięstwo w IX Otwartych Mistrzostwach Augustowa o Puchar Burmistrza.

-O tytuły mistrzowskie walczono w trzech kategoriach: mężczyzn, kobiet i juniorów, w klasyfikacji brutto – mówi Robert Hanisz, prezes Augustowskiego Klubu Golfa. -Ponadto wyłoniono zwycięzców w klasyfikacji netto.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Zawody, w imieniu burmistrza otworzył, a na zakończenie udekorował laureatów, pan Tomasz Bukłaho, radny miejski i zastępca przewodniczącego rady miasta.

Na starcie stanęło 27 zawodników. Tytuły mistrzowskie z ubiegłego roku obronili Marianna Wiszniewska w kategorii kobiet oraz Krzysztof Okrągły w kategorii mężczyzn.

-Największym objawieniem turnieju była gra i osiągnięty rezultat juniora, Macieja Piekarskiego. Rezultatem 68 osiągniętym z czerwonych tee wywalczył Maciek tytuł Mistrza Augustowa w kategorii juniorów –informuje A. Hanisz.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe