Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Triathlon już w niedzielę. Przypominamy o zmianie organizacji ruchu 

Triathlon już w niedzielę. Przypominamy o zmianie organizacji ruchu
Ponad trzysta osób zmierzy się w triathlonie, który już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca, zostanie rozegrany w naszym mieście. Niektóre z ulic w dniu imprezy będą wykluczone z ruchu. Andrzej Zarzecki, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji prosi o wyrozumiałość i zastosowanie się do tych zmian.

Dyrektor CSiR, po raz kolejny przypomina mieszkańcom Augustowa i nie tylko, o zmianach organizacji ruchu, które zostaną wprowadzone w niedzielę, 11 czerwca.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

-Zmiany te związane będą z etapem kolarskim, organizowanego w tym dniu triathlonu z cyklu Elemental Tri Series – informuje. – Postaraliśmy się tak zorganizować zmiany w ruchu, żeby były one jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców. Mimo to apeluję, żeby w dniu zawodów unikać newralgicznych ulic i dróg.

A o jakie ulice i drogi chodzi?

-Zamknięte zostaną ulice Szpitalna, Partyzantów oraz Aleja Kardynała Wyszyńskiego na odcinku od skrzyżowania przy II LO do Nowinki- wylicza A. Zarzecki. –Z kolei na skrzyżowaniach ulic Konopnickiej i Partyzantów ruch będzie regulowany w sposób płynny do ulicy Kasztanowej. Wówczas, kiedy nie będą przejeżdżać tamtędy kolarze, samochody będą przepuszczane przez kierującą w tym miejscu ruchem policję wyłącznie do i z ulicy Kasztanowej. Podobnie będzie na skrzyżowaniu ulic Zdrojowej, Aleja Kardynała Wyszyńskiego do Tytoniowej.

Natomiast ruch z dzielnicy Lipowiec i 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w kierunku Centrum będzie możliwy ulicami Kolejową i Dworcową oraz Drogą Krajową nr 16 Augustów – Sejny.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe