Orientuj się na sportowo

Orientuj się na sportowo
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Integracja" i UKS „Integracja Kormoran” Augustów zapraszają wszystkich sympatyków aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu do udziału w trzeciej edycji Pucharu Burmistrza Augustowa w Orientacji Sportowej.

Zawody rozegrane zostaną już w najbliższy piątek, 19 maja, w Augustowie. Formą zawodów będzie indywidualny bieg na orientację. Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach:
dziewczęta -szkoły podstawowe, chłopcy-szkoły podstawowe, dziewczęta –gimnazja, chłopcy-gimnazja.
Zbiórka zawodników zaplanowana jest na 13.00 przy amfiteatrze. Start zawodów 13.50.

Warta
Warta
Warta

-Zostanie przeprowadzona klasyfikacja indywidualna i zespołowa. W klasyfikacji indywidualnej decyduje najkrótszy czas pokonania trasy. W rywalizacji zespołowej – suma punktowa najlepszych 3 wyników indywidualnych w kategorii. Punktacja – pierwszy zawodnik dostaje tyle punktów ilu jest startujących w danej kategorii ind., każdy kolejny o 1 pkt mniej. Uczestnik, który pokona trasę nieprawidłowo – 0 pkt. –informują organizatorzy -Startują reprezentacje szkół w składzie: min 3 osoby, maksymalnie 12 (bez względu na kategorie). Pomiar czasu – metodą elektroniczną, każdy zawodnik otrzymuje chip przypisany do jego indywidualnej trasy.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe