Święto ludzi kultury 

  • 19.05.2017, 09:25 (aktualizacja 18.05.2017 12:40)
  • Admin Admin
Święto ludzi kultury
Przedstawiciele środowisk artystycznych, animatorzy kultury oraz władz gminnych i instytucji kultury spotkali się w czwartek, 11 maja, by wspólnie obchodzić Dzień Animatora Kultury w gminie Augustów. Spotkanie było okazją do przedstawienia młodych zdolnych mieszkańców gminy oraz zmierzenia się podczas dyktanda dla dorosłych.

Dzień Animatora Kultury na dobre wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych gminy Augustów. Jak co roku jest organizowany w Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Augustów w Żarnowie.

Ta Beata
Ta Beata
Ta Beata

-Dzień Animatora to święto wszystkich ludzi, którzy swoim zaangażowaniem i pracą upiększają codzienne życie, promując tradycję i kulturę regionu -mówiła podczas uroczystości Elżbieta Sierzputowska, dyrektor CKiBGA w Żarnowie. -Kultura stanowi bardzo ważną sferę działalności człowieka, wzbogaca naszą osobowość, rozwija wrażliwość, by dzięki niej można było realizować pasje. Aby pasje można było realizować potrzebne jest wsparcie  i za to wsparcie, otwartość, zrozumienie i wszelką pomoc pragnę podziękować naszym władzom samorządowym, byłym, jak i obecnych oraz wszystkim, którzy przez lata związani byli z naszym centrum kultury.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe