Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

„Dlaczego My?” – dni otwarte w Zespole Placówek Młodzieżowych

„Dlaczego My?” – dni otwarte w Zespole Placówek Młodzieżowych
We wtorkowe przedpołudnie 25 kwietnia 2017r., korytarze Bursy Międzyszkolnej w Augustowie wypełniły się roześmianymi i zaciekawionymi gimnazjalistami, którzy wraz z nauczycielami i opiekunami mieli okazję poznać placówkę. Można było zobaczyć przestrzeń bursy, poznać i porozmawiać z wychowawcami a przede wszystkich z jej obecnymi mieszkańcami.

Na Dni Otwarte zaplanowanych jest zawsze wiele atrakcji. Nasi wychowankowie oprowadzali gości po placówce zapoznając z jej licznymi atutami, opowiadali co dzieje się ciekawego, jakie mamy zajęcia, kółka zainteresowań, itp. Odpowiadali na pytanie: ”Dlaczego my”  –  a powodów nie brakuje. Najważniejsze z nich to dobra lokalizacja placówki –  1 min drogi do ACE i II LO, niewygórowane opłaty i możliwość uzyskania dofinansowania do wyżywienia, 24 – godzinna opieka ze strony kadry pedagogicznej, monitoring na terenie placówki, bezpłatny dostęp do zajęć organizowanych w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym – siłownia, kajaki, narty wodne, łyżwy.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Młodzież gimnazjów otrzymała prezenty  i gadżety  związane z bursą: ulotki, przybory szkolne z logo bursy. Można było obejrzeć prezentacją multimedialną; poprzeglądać stare kroniki i zobaczyć w nich np. swoich rodziców, co było miłą niespodzianką dla niektórych gości. Nie zabrakło też pysznego poczęstunku przygotowanego przez sekcje kulinarną – ciepłe pączuszki były zjadane w mgnieniu oka.

 Gimnazjalisto – Twoi znajomi już tu są, dołącz do nich. Zapraszamy.

Mamy nadzieję, że udało nam się zaprezentować charakter i atmosferę naszej placówki, a we wrześniu spotkamy się z Wami ponownie, ale już jako wychowankami bursy!

Do zobaczenia!

Wychowawczyni Marta Maziuk-Wawiórko

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe