Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Gała poszła w ruch  

Gała poszła w ruch
Na nowym boisku wybudowanym przy Szkole Podstawowej nr 6 w Augustowie zawrzało. W niedzielę, 7 maja, odbyło się bowiem oficjalne otwarcie tego wielofunkcyjnego obiektu sportowego.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 6 na Lipowcu oraz mieszkańcy tej dzielnicy w końcu doczekali się boiska wielofunkcyjnego. Z powodzeniem zatem mogą szlifować swoją kondycję fizyczną grając w piłkę nożną czy oddając się innym formom sportowym. Tak też było na otwarciu nowego obiektu w niedzielne popołudnie, podczas zorganizowanego przez gospodarzy pikniku. Zanim jednak licznie zebrani augustowianie ruszyli do różnych konkurencji boisko zostało poświęcone. Później rozgorzała na nim prawdziwa sportowa rywalizacja. Wiele emocji samym sportowcom, jak i licznie zgromadzonym kibicom dostarczyły różnorodne konkurencje. Z ogromnym zaangażowaniem walczyło ze sobą pięć drużyn, w skład których wchodzili przedstawiciele Straży Granicznej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Nadleśnictwa, przedstawiciele Urzędu Miasta z burmistrzem Wojciechem Walulikiem na czele oraz uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Nie zabrakło żywiołowych kibiców z transparentami w rękach i głośnymi okrzykami na ustach zagrzewających do walki. Zawodnicy musieli wykazać się nie lada sprawnością fizyczną. Wszystkim zebranym dopisywał nie tylko dobry humor, ale i pogoda. Aura tego dnia wbrew pesymistycznym prognozom, jak nigdy dopisała.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe