Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Stowarzyszenie Twórców zaprasza!

Stowarzyszenie Twórców zaprasza!
Spotkanie członków Stowarzyszenia Twórców odbędzie się w piątek, 12 maja, o godzinie 18.00 w kawiarni Logos (były Dom Nauczyciela).

Stowarzyszenie jest otwarte na osoby reprezentujące różne dziedziny sztuki, działalności artystycznej i jej sympatyków.

 

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karol
Karol 11.05.2017, 15:16
Pani Jolu. Ale ktoś to zaproszenie Wam przysłał. Ktoś to animuje. Kto? Nie sprawdzaliście, na co właściwie zapraszacie? To ryzyko :)
Jola Wojczulis
Jola Wojczulis 11.05.2017, 11:44
Jest to nowe stowarzyszenie więc szczegółów nie znamy, w celu zasięgnięcia informacji serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkanie.
Karol
Karol 11.05.2017, 15:18
W komentarzu pod zaproszeniem mowa jest o "spotkaniu członków". Więc jacyś członkowie już są. Kto? Chyba lepiej, nim się pójdzie, wiedzieć, kto za tym stoi.
Karol
Karol 11.05.2017, 10:49
Czym jest to stowarzyszenie? Od kiedy istnieje? Czy to grupa już formalna czy nieformalna? Jeśli nieformalna, to kto to organizuje? Kto je reprezentuje? Prosimy o więcej informacji.

Pozostałe