Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Dwójka ”W barwach biało-czerwonych”

Dwójka ”W barwach biało-czerwonych”
Tysiące biało-czerwonych serduszek w oknach, bogata aranżacja otoczenia Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie to odpowiedź społeczności szkolnej na zaproszenie Podlaskiego Kuratora Oświaty do realizacji projektu z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi.

Projekt polega na opracowaniu pomysłu dostosowanego do możliwości szkoły i integracji podczas przygotowania świątecznych dekoracji. 
Nasz udział w tym przedsięwzięciu to przede wszystkim podkreślenie przynależności narodowej, a eksponowanie barw narodowych to symbol dumy i radości oraz pokazanie społeczności lokalnej, że święta majowe były i są dla nas bardzo ważne.
Nasza inicjatywa wywołała wśród przechodniów pozytywne reakcje. Jedni byli zaskoczeni, a inni  - zachwyceni, a my po prostu wracamy do pięknej tradycji okresu międzywojennego, w którym zdobiono fasady domów, balkony i wystawy sklepów z okazji ważnych uroczystości.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie: Radzie Rodziców, kwiaciarni Orchidea, uczniom i nauczycielom, a w szczególności Panu Bogdanowi Skindzielewskiemu i jego wychowankom oraz Panu Edmundowi  Olichwierowi.
Koordynatorzy projektu:
Elżbieta Budzińska
Stanisław Polak

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Beata Perzanowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe