Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

ANGIELSKIE DYKTANDO

  • 5.05.2017, 10:56 (aktualizacja 05.05.2017 11:08)
  • Admin Admin
ANGIELSKIE DYKTANDO
Wiosenny konkurs językowy pod nazwą Angielskie Dyktando zorganizowany już po raz trzeci przez Let's Talk School pod patronatem Starosty Augustowskiego został rozstrzygnięty.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

W etapie międzyszkolnym konkursu wzięło udział 90 uczniów z dziewięciu augustowskich szkół: I LO, II LO, ACE, ZST, ZSS STO, ZSS nr 2 oraz Gimnazjów nr 1, nr 3 i nr 4.

Do finału w dniu 25 kwietnia zakwalifikowały się 22 osoby.

Pierwsza dziesiątka klasyfikacji końcowej:

I miejsce: Natalia Kołakowska (II LO)

II miejsce: Eryk Paszkiewicz (I LO)

III miejsce: Dominik Gryczko (ACE)

IV miejsce: Marcin Litwinow (ACE)

Wyróżnienia: Klaudia Kniażewska (ACE), Magdalena Chmielewska (GIM nr 3), Mateusz Sulimowicz (ZSS STO), Weronika Gejzler (II LO), Konrad Czokajło (I LO), Błażej Chełmiński (ACE)

 

Natalia Kołakowska była słuchaczką Let's Talk School od I klasy szkoły podstawowej do ukończenia gimnazjum. W tym czasie dwukrotnie sięgała po laur Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. W tym roku zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego.

 

Zwyciężczyni oraz finalistom gratulujemy osiągniętego wyniku. Wszystkim nagrodzonym życzymy udanego korzystania z cennych nagród. Panu Staroście dziękujemy za objęcie konkursu honorowym patronatem, a nauczycielom języka angielskiego z augustowskich szkół za pomoc organizacyjną. Do zobaczenia za rok

 

Lektorzy Let's Talk School

Admin Admin

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe