Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Przełajem na pudło 

Przełajem na pudło
Dziewczęta z Zespołu Szkół Samorządowych w Augustowie wywalczyły pierwsze miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. Bardzo dobrze poradzili sobie także chłopcy z tej szkoły, którzy uplasowali się na czwartym miejscu.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych odbyły się 8 kwietnia na trasach leśnych osiedla Pietrasze w Białymstoku.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

W zawodach uczestniczyło ponad 150 zawodniczek z trzech roczników z 53 szkół z całego województwa. Szkołę Podstawową nr 3 w Augustowie reprezentowała dwunastoosobowa drużyna dziewcząt - po cztery uczennice z roczników 2006, 2005 i 2004. Zawodniczki, które znalazły się w pierwszej pięćdziesiątce otrzymywały dla drużyny punkty od 1 do 50. Wszystkie dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 3 zapunktowały i ostatecznie, łącznie zdobyły 372 punkty.

-W klasyfikacji drużynowej dziewczęta stanęły na najwyższym podium, zajmując zaszczytne pierwsze miejsce.  Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11 z Suwałk – 310 punktów, a trzecie Szkoła Podstawowa nr 2 z Grajewa – 295 punktów. Trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pamiątkowym pucharem, a sześć najlepszych zawodniczek z każdego biegu otrzymało medale i pamiątkowe dyplomy –informuje Izabela Chabasińska, opiekun drużyny.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe