Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Życiowy sukces Maćka Bronakowskiego 

Życiowy sukces Maćka Bronakowskiego
W grze podwójnej złoty medal, w grze pojedynczej drugie miejsce i okazały puchar, a w grze drużynowej wspólnie z Karolem Szeszko medal brązowy. To osiągnięcia Maćka Bronakowskiego (UKS "Białobrzegi") w Mistrzostwach Województwa Młodzików w tenisie stołowym.

 W niedzielę, 2 kwietnia, w Grajewie rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików i Młodziczek oraz Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym. W kategorii młodzików rocznik 2004 i młodsi wśród kilkudziesięciu startujących chłopców znalazło się dwóch zawodników UKS "Białobrzegi", Maciek Bronakowski i Karol Szeszko. Dla dwóch młodych tenisistów stołowych mistrzostwa te były bardzo udane. Szczególnie będzie długo wspominać swój występ Maciek, ponieważ rozegrał doskonałe zawody. W grze podwójnej Maciek grając wspólnie z Grzegorzem Wawrzeniukiem (UKS "Dojlidy" Białystok) zdobył medal złoty. Obaj chłopcy należą do kadry wojewódzkiej młodzików i swoim rywalom nie dali żadnych szans. W grze pojedynczej niestety tak jak w TOP -8 młodzików, Maciek w finale musiał uznać wyższość Michała Łukaszewicza (UKS TS "Ósemka" Białystok) i przypadł mu tytuł wicemistrza oraz okazały Puchar. Miejsce drugie dało również Maćkowi awans na Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbędą się w dniach 4-7 maja 2017 roku w Krośnie, woj. podkarpackie. Po krótkiej przerwie rozegrano gry drużynowe.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe