Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Spartanie z jednym punktem

Spartanie z jednym punktem Archiwum PP
Spartanie zremisowali w spotkaniu z piłkarzami z klubu Orzeł Kolno 2:2. Mecz wyjazdowy rozegrano w niedzielę, 2 kwietnia.

Niedzielny mecz był rozegrany w ramach wiosennej rundy IV ligi Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Podlaskiej. Był to pierwszy z serii trzech pod rząd meczów wyjazdowych. Bramki dla Sparty strzelili: w 43 min. Sobolewski  oraz w 82 min. Wilczewski.

Jacek Bayer, trener augustowskich piłkarzy powiedział, że mecz był bardzo trudny.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

-Nasz przeciwnik walczy o pozostanie w IV lidze. Stąd też na boisku panowała atmosfera  nerwowa i trzeba przyznać, że sędzia  nie panował nad meczem –dodaje trener. –W pierwszych 15 minutach mieliśmy przewagę i mogliśmy strzelić gola. Ale jak to w piłce nożnej bywa, pierwsza akcja gospodarzy w 20 minucie i przegrywamy 1:0 . Osiem minut później było już 2:0 i nasza sytuacja nie była najlepsza. Na szczęście w 43 minucie Sobolewski strzelił gola i znów byliśmy w grze.  W drugiej połowie podjęliśmy walkę czego efektem była bramka na remis w 82 minucie. W końcówce mogliśmy strzelić zwycięską bramkę, ale nie udało się. Ogólnie cieszymy się z 1 pkt  W najbliższą niedzielę czeka nas trudny wyjazdowy mecz w Szepietowie z drużyną, która w tabeli jest za nami.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe