Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Sztorm dał czadu

Sztorm dał czadu
Dobry występ podopiecznych Piotra Rułkowskiego z sekcji bokserskiej Sztorm Go Augustów, podczas IV edycji turnieju bokserskiego "Paweł Skrzecz zaprasza”.

Paweł Skrzecz jest wicemistrzem olimpijskim w boksie, aktualnie pracuje jako trener młodzieży i to właśnie z myślą o młodych ludziach zorganizował zawody „Paweł Skrzecz Zaprasza”.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

– Każde dziecko, które uda nam się wyciągnąć sprzed komputera, to jest sukces – mówił TVP Info Grzegorz Skrzecz, brat bliźniak organizatora konkursu. Turniej to impreza otwarta dla wszystkich kategorii wiekowych – od najstarszych do najmłodszych amatorów pięściarstwa.

IV edycja turnieju bokserskiego "Paweł Skrzecz zaprasza", zorganizowanego przez Akademię Walki, odbyła się w sobotę, 25 marca, w Warszawie. W turnieju udział wzięło ponad 100 zawodników z Polski. Augustów reprezentowali podopieczni Piotra Rułkowskiego z klubu  Sztorm Go Augustów.
-Zawodnicy naszego klubu stoczyli cztery walki, z czego wygrali trzy. W jednej musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Łukasz Kalinko, pokonał jednogłośną decyzją sędziów reprezentanta klubu gospodarzy. Piotr Wielgat, po zdominowaniu swojego oponenta, wygrał przed czasem z pięściarzem klubu Gladiator Warszawa. Marcin Rułkowski, wygrał decyzją 3:0 z zawodnikiem Akademii Walki a Maksymilian Żywna, w swoim debiucie przegrał decyzją 2:1 z bokserem klubu Landowski Boxing –informuje P. Rułkowski. –Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować dobrym duchom Sztormu Piotrowi Hołowni, Sylwii i Pawłowi Bielawskim oraz Paulinie Kosiorek za pomoc w organizacji wyjazdu.
 

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe